[:en](Yкраїнець) Про мережу ФАРЄ[:]

МережаФАРЄцепарасольковаорганізація,якаоб’єднуєвсіх,хтовідданийборотьбізнерівністютадискримінацієюуфутболітавикористовуєспортякінструментдлясоціальноїінтеграції.

[:en]

Футбол є найпопулярнішим видом спорту в світі і належить усім нам. Кожна людина повинна мати право грати, дивитися і насолоджуватися ним, не боячись піддатися дискримінації.

Мережа ФАРЄ бореться з усіма формами дискримінації, включаючи расизм, радикальний націоналізм, сексизм, транс- і гомофобію, дискримінацію відносно людей з обмеженими можливостями тощо.

 Хто ми?

Сила мережі полягає в розмаїтті її членів. Мережа ФАРЄ складається з груп уболівальників, правозахисних організацій, аматорських футбольних клубів і низових груп та активістів, які вносять свій внесок і досвід в спільні дії для того, щоб дискримінація у футболі та суспільстві відійшла у минуле.

ФАРЄ це міжнародна організація з більш, ніж 130 групами та організаціями-членами мережі в більш, ніж 35 європейських країнах. Ще більше активістів і груп беруть участь у діяльності, кампаніях і заходах ФАРЄ протягом року.

Що ми робимо?

ФАРЄ діє на всіх рівнях європейського футболу для сприяння соціальній інтеграції маргіналізованих та дискримінованих груп.

ФАРЄ працює у напрямку розширення прав і можливостей етнічних меншин і підтримує їх у боротьбі за рівність та соціальну інтеграцію. ФАРЄ працює з біженцями, шукачами притулку, та іншими етнічними меншинами, такими, як Рома.

ФАРЄ підтримує прогресивні групи вболівальників, які займають анти-дискримінаційну позицію і допомагає їм організовувати заходи проти расизму, гомофобії та інших форм дискримінації.

ФАРЄ намагається залучати політиків, відомих футболістів та керівні органи до руху проти дискримінації для того, щоб зробити футбол більш відкритим для всіх.

Щорічні тижні дій “Футбольний народ” об’єднують європейський футбол у протидії дискримінації. Протягом цього періоду більше 2000 заходів відбувається в більш, ніж 45 країнах, що робить тижні дій ФАРЄ найбільшою ініціативою проти дискримінації у футболі по всьому світу. Кожен може взяти участь і організувати свій захід проти дискримінації у футболі.

Для здійснення позитивних змін, ФАРЄ:

  • Протидіє дискримінації на всіх рівнях футболу
  • Використовує футбол в якості інструменту для подолання дискримінації в суспільстві
  • Сприяє транснаціональному обміну передовим досвідом і думками
  • Проводить роботу з розширення можливостей і потенціалу маргіналізованих та дискримінованих груп
  • Представляє позицію тих, хто бореться з дискримінацією у футболі

ФАРЄ також використовує свій досвід і знання для надання консультацій в галузі боротьби з дискримінацією та сприяння соціальній інтеграції. Діяльність мережі ФАРЄ включає в себе широкий спектр заходів, таких як:

  • Проведення міжнародних заходів, конференцій та круглих столів
  • Підготовка освітніх матеріалів та посібників для поширення передового досвіду в боротьбі з дискримінацією
  • Організація загальноєвропейських і міжнародних кампаній, в тому числі тижнів дій «Футбольний народ»
  • Проведення заходів, що просувають ідеї соціальної інтеграції на міжнародних футбольних змаганнях
  • Моніторинг футбольних матчів і фіксація проявів дискримінації

Приєднуйтесь до ФАРЄ!

Мережа ФАРЄ відкрита для всіх, хто хоче зробити футбол спортом, який вітає всіх незалежно від того, звідки вони родом, який у них колір шкіри, яку релігію вони сповідують або будь-яких інших ознак. У ФАРЄ ми будемо раді почути про ваші ідеї і про те, який внесок ви хочете зробити для здійснення позитивних змін.

Напишіть нам, якщо ви хочете дізнатися більше про ФАРЄ, якщо вам потрібна підтримка, ви плануєте організувати заходи по боротьбі з дискримінацією, знайти нові можливості або ви хочете поділитися вашими ідеями з членами мережі.

Ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті: info@farenet.org

Приєднуйтесь до наших груп:

Facebook www.facebook.com/farenetwork

Вконтакті https://vk.com/farenetwork

Twitter: www.twitter.com/farenet

Instagram: https://instagram.com/farenet/[:]


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/farenet.org/public_html/wp-content/themes/farenet/footer.php on line 1